ÇELEBİLER Hidrolik, 1975 yılında ilk hidrolik pompa üretimine başlayan firmamız, edindiği tecrübe ile hidrolik endüstrisine başarıyla hizmet etmiş ve liderliğini kanıtlamış bir markadır.

       Firmamız hidrolik pompa (dişli ve elemanlı) başta olmak üzere teleskopik silindir ve şanzuman (P.T.O) üretmektedir.

       Yağ pompalarımız dişli tip, aksiyal pistonlu, sabit debili ve istenilen kapasitede üretilmektedir. Teleskopik silindirlerimiz ve pompalarımız öncelikle damperli kamyonlarda, iş makinalarında, belediye temizlik araçlarında, vinç ve özel amaçlı iş makinalarında güvenle kullanılmaktadır.

       Ayrıca atölyeler için yapılan doğrultma ve seri üretim presleri ile özel maksatlı hidrolik makinaların bütün hidrolik ünite ve donanımlarının üretimleri için ÇELEBİLER Hidrolik önemli bir isimdir.

       Kalitede lider, sektörde öncü olan firmamız üretimin büyük bölümünü dünya ile paylaşmaktadır.

       ÇELEBİLER Hidrolik, kaliteli üretimi gaye edinmiş ve yatırımlarını bu gayenin gerçekleşmesi için planlamıştır.

 

 

       ÇELEBİLER HİDROLİK was served successfully to Hydraulic Industry since 1975.

        Most of our production consists of hydraulic pumps and telescopic cylinders. Oil pumps have been produced with axial pistons in constant flow rate, for desired capacity and telescopic cylinders have 3-6 stepping level, with desired strokes.

        These oil pumps and telescopic cylinders are used in municipality cleaning and work machines, also for damper trucks confidently.

        Apart of these, ÇELEBİLER HİDROLİK is well-known name for strained works of continous process presses and hydraulic machine equipment production at workshops,

        That is why ÇELEBİLER HİDROLİK takes the quality as an aim of improvement, and planning their investments according to this point.

Şirketimiz 3.Organize Sanayi Bölgesinde yer alan yeni fabrika alanında siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye başlamıştır. Sizlerinde desteği ile istikrarlı büyüme trendini koruyan ve gerekli teknelojik yatırımlarını devam ettiren firmamız, daha nitelikli ve kaliteli ürünler ile Hidrolik ve Pnömatik sektörüne hizmetlerini devam ettirmektedir.

Siz değerli müşterilerimiz ve iş ortaklarımıza arz ederiz.